Zobrazenie:

O spoločnosti

Firma MANAPO realizuje hydroizolačné práce k spokojnosti svojich odberateľov. Zásluhou značkových výrobkov je zaručená kvalitná pokládka, rovnako aj spoľahlivosť hydroizolácie, ktorá je typická pre elastomerobitumenové pásy.

 

Pracovné zameranie firmy spočíva v:

1.    realizácií nových skladieb strešných plášťov, hydroizolačných, klampiarských, murárskych a maliarských prác
2.    realizácií rekonštrukcií a sanácií starých hydroizolačných systémov plochých striech
3.    realizácií doriešenia spádov plochých striech / spádový polystyrénový betón POLITERM
4.    realizácií zateplenia plochých striech / Nobasil, EPS Stabil, tepelnoizolačný betón POLITERM /


Firma MANAPO vznikla v roku 1992  a založil ju pán Ladislav Sedlák so svojím synom Igorom. Firma sa zameriava  predovšetkým na kompletné rekonštrukcie plochých striech bytových a rodinných domov, administratívných budov, výrobných primyselných hál a skladov.

 

Pôsobenie firmy sa zameriava na okresy Michalovce, Sobrance, Vranov nad Topľou, Humenné, Trebišov, Košice. Od svojho vzniku prešla firma vyše dvdsaťročným vývojom strešných hydroizolačných systémov plochých striech.
Tlak zo strany investorov na realizačné firmy hlavne v problematike záruk na prevedené práce kvalitu a životnosť strešných skladieb prinútil aj výrobcov k vývoju a výrobe kvalitných produktov.


Produkty firiem VEDAG*, DEKTRADE, PARAPETROL, ONDULINE sú bežne používané našou firmou pri realizácii hydroizolačných systémov plochých striech a splňajú najvyššie požiadavky na kvalitu, funkčnost a životnosť. Certifikácie EN ISO 9001  DIN 52 131 podliehajú na všetky výrobky podľa nových európskych noriem s používaním značky CE.

 

Oprava strechy, kompletná výmena hydroizolačného systému plochej strechy je zložitý proces a predchchádza mu kompletná odborná obhliadka a psúdenie  stavu podľa špecifikácií  daného plášťa strechy. Vo firme pracujú vyškolený zamestnanci - profesionáli s dlhoročnou praxou a zodpovedným prístupom k riešeniu náročných pracovných úkonov aj v extrémnych klimatických podmienkach.
 

MANAPO – špecialista na hydroizolačné systémy plochých striech plní zodpovedne priania svojích zákazníkov už 22 rokov a patrí zaslúžene k profesionálom v obore hydroizolácií.

 

História

 

O spoločnosti VEDAG*


V 50. a 60. rokoch sa profiluje podnik vývojom kompletných strešných systémov. Roku 1994/1995 vzniká RHI Koncern a potom ako VEDAG® Dachsysteme GmbH & Co KG expanduje na východoevropské trhy v Českej republike a Poľsku. V roku 1994 je založený VEDAG-ČR, spol. s r. o. a  pobočka i na Slovensku( VEDAG Slovensko, s. r. o.) so sídlom v Bratislave.

 

Kompetencie a poslanie:


K základným pilierom spoločnosti patrí vývoj, výroba a predaj materiálov určených k hydroizoláciám striech a spodné stavby. Značka VEDAG® reprezentuje široký sortiment SBS modifikovaných asfaltových pásov najvyššej  i strednej kvality, štandardných pásov z oxidovaného asfaltu, umelohmotných fólií na báze mPVC i TPO, strešných asfaltových šindľov, asfaltových penetrácií, produktov na ochranu stavieb a veľa ďalších špeciálnych produktov na báze modifikovaného asfaltu SBS /styren- butadien- styren/

VEDAG® disponuje veľkým potenciálom v oblasti vývoja špeciálnych produktov a systémov pre všetky druhy hydroizolácí. Hlavne sa zameriava vo vývoji na ľahšie spracovanie materiálov a hygienu práce.

Počítadlo
Celkom
79009
Týždeň
389
Dnes
5
Online
3

Nájdete nás aj na FACEBOOKU