KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PLOCHÚ STRECHU

Zobrazenie:

Hydroizolačne systémy plochých striech

10.02.2014
Hydroizolačne

MANAPO - Váš osvedčený partner v poskytovaní spoľahlivých hydroizolačných systémov pre ploché strechy.

 

Sme súčasťou nadnárodného koncernu - VEDAG GmbH,s centrálou vo Frankfurte n/M. , Flinschstrasse 10-16, SRN.

 

Našim cieľom je ponúkať Vám skutočné výhody hydroizolačných systémov používaných pri rekonštrukciách a opravách plochých striech.

 

Všetky návrhy hydroizolačných systémov sú pripravené tak, aby splnili všetky Vaše technické a ekonomické požiadavky v rámci uznávanej značky VEDAG.

 

Vysokokvalitné, navzájom zladené materiály a know-how firmy MANAPO sú pre Vás garanciou istoty, funkčnosti a dlhodobej životnosti hydroizolačného systému Vašej strechy.

 

Existuje veľmi veľa názorov na ploché strechy. Plochá strecha väčšinou slúži ako nenápadná, neviditeľná ochrana našich budov. Často hovoria, že je to piata fasáda objektu. Ale aj táto plochá strecha može byť originálnou a dominantnou súčasťou našej budovy. Široká škála farebnosti asfaltovaných pásov zabezpečuje pestré farebné úpravy plochej strechy. Ako kvalitné návrhy a technické riešenia možu slúžiť zelené strechy, terasy, parkoviská a pod.

 

V skutočnosti je len na nás, aby sme túto časť budovy zviditelnili a aktivne využívali.

 

Spádovanie plochých striech

Spádovanie plochých striech

Je určené predovšetkým: - pre spádovanie plochých striech pri rekonštrukcii a novostavbách - vyrovnávanie podkladov pod anhydritové podlahy - súčasť konštrukcie podláh- výplň stavebných konštrukcii (klenby, mosty, stropy)   Pre ľahký ... Viac

Zateplenie a tepelné izolácie plochých striech

Zateplenie a tepelné izolácie plochých striech

Ploché strechy sú hlavne pri starších stavebných objektoch kritickým miestom z hľadiska priesaku vody dovnútra a úniku tepla z budovy. Ak chcete tento problém vyriešiť, nemusíte hneď postaviť nový krov. Stačí, ak plochú strechu zateplí ... Viac

Počítadlo
Celkom
79006
Týždeň
386
Dnes
2
Online
1

Nájdete nás aj na FACEBOOKU